Automaty z przekąskami i napojami

Słodkie co nieco czy smaczne orzeźwienie?

Zaopatrzone są w najbardziej popularne i lubiane napoje oraz słodycze. Na życzenie uzupełniamy ofertę w wybrane produkty wskazane przez klienta.

Automaty Sweet&Cold Station zaopatrujemy w najbardziej popularne i lubiane napoje oraz słodycze. Na naszej stacji nie może zabraknąć takich firm jak Pepsi, Mountain Dew, Tymbark czy Tiger. Ze słodyczy proponujemy Snickers, Mars, wafle Prince Polo, Grześki, rogaliki 7Days i inne, które skutecznie dodadzą energii klientom. Na życzenie uzupełniamy ofertę w wybrane produkty wskazane przez klienta.

To eleganckie i nowocześnie zaprojektowane urządzenie było klasycznym wzorcem przez szereg lat, oferując wielu użytkownikom niezawodne usługi. Elastyczna konfiguracja umożliwia połączenie sprzedaży różnych produktów, a dzięki przejrzystym przeszklonym panelom przednim i oświetleniu od wewnątrz, produkty są doskonale widoczne, ułatwiając wybór i pomagając zaspokoić indywidualne potrzeby i gusta. Wykorzystując przycisk bezpośredniego wyboru i automatyczne prowadnice, urządzenie StarFood oferuje przyjazne dla użytkownika rozwiązanie sprzedaży, które jest odpowiednie dla szeregu różnych lokalizacji publicznych.

Zapytaj o wynajem
KUP AUTOMAT