Stacjonarnie pon-pt: 07:00 do 18:00
KONTAKT

ul. Główna 29
97-318 Czarnocin
tel. 530 110 100
tel. 500 768 830
E-mail: biuro@automatydokawy.pl

Dobra kawa – wszędzie, gdzie jej potrzebujesz!

NECTA SFERA

Start / Automaty / NECTA SFERA
Automaty i produkty vendingowe

NECTA SFERA

Największy spiralowy automat vendingowy Necty, oferuje dużą elastyczność w konfiguracji ustawień oraz pojemność do 48 wyborów, z możliwością podawania przekąsek, butelek, puszek oraz kartoników tetrapack. Została zaprojektowana by współgrać z maszynami z segmentu Hot&Cold z linii Zenith, umożliwiając tym samym stworzenie pełnej oferty vendingowej.

Sfera jest łatwa w obsłudze oraz oferuje doskonałe możliwości promocyjne. Wybory wirtualne i kombinowane pozwalają oferować jednocześnie do dwóch przekąsek i jeden ciepły napój (z maszyny Astro lub Zenith), przy tylko jednym wyborze z klawiatury lub opcjonalnie może posiadać pięć przycisków wyboru bezpośredniego, umożliwiając szybką i prostą obsługę.

Dodatkowe cechy, takie jak system fotokomórek oraz ergonomiczna komora odbioru (opatentowana), zadbają o satysfakcję konsumenta. Necta Sfera swoim wyglądem zdecydowanie przyciąga uwagę, a szczególnie frontowe drzwi z dwuwarstwową hartowaną szybą, która zapewnia bezpieczeństwo, jak i dobre uwidocznienie oferowanych produktów.

Konfiguracja sprężyn w automacie według wytycznych kupującego. Ustalamy, jakie produkty mają być sprzedawane w automacie i tak go konfigurujemy.